HAKKIMIZDA

>
Hakkımızda

Bilindiği üzere ; var edildiklerinden günümüze kadar, yaşamlarını idame ettirebilmeleri için insanların hayati iki ihtiyacı beslenme ve temizliktir.

Yaşadığımız küresel salgında tüm dünya bir kez daha ama bu kez daha acı bir şekilde gördü ki; dünyayı dehşete düşüren Pandemide temizlik ve hijyen ölümden korunmanın en önemli yollarındandır.

İNSANLAR İÇİN BESLENMEK KADAR, HASTALIKLARDAN KORUNABİLMEK AMACIYLA TEMİZLİK VE HİJYEN DE ÖNEMLİDİR” gerçeğinden hareketle 2018 yılında Antalya’da NATURA TURKO Unvanı ile MADAME BEAUTY markası altında kişisel bakım ürünleri ve sabun üretimi faaliyetine başladık.

Kuruluşumuzdan itibaren ; AR-GE ekibimizin titiz, yaratıcı ve yoğun çalışmaları neticesinde, kısa bir sürede 200 civarında ürün gamına ulaştık. Bu sayede de pazara güçlü bir giriş yaptık.

Kuruluşumuzdan yalnızca 2 yıl sonra tüm dünya Covid-19 ile tanıştı.
Bizde bu süreçte hijyen ve temizlik sektörüne yatırım yapma kararımızın doğru bir karar olduğunu gördük.
Bu paralelde, ürünlerimizi her geçen gün daha da geliştirmeye, ürün gamımıza yeni ve sağlıklı ürünler eklemeye devam ediyoruz. Ürünlerimizin en önemli özelliği bitkisel içerikli yağlar ve özlerden doğal olarak yapılmış olmasıdır.

Kendi müşteri portföyümüzün dışında; her geçen gün gelişen ürün kalitemiz paralelinde artan üretimimiz ve satış hacmimizle iç ve dış piyasalara ürün pazarlayan bir çok firmaya da fason üretim yapmaktayız.

Madame Beauty

Neler Yapıyoruz ?

Neden Madam Beauty?

Akdeniz’in Güzellik Sırları

Kullananlar neler söylüyor?

%100 Müşteri Memnuniyeti

Ürünler Harika Doğal olduğunu hissediyorsunuz zaten.

Cenk Bey

Ankara

Ürünleri geç keşfettim ama hemen benimsedim. Kalitesi her anlamda kendini belli ediyor.

Hande Hanım

Antalya

Kullanımı dışında da çok şık bir hediye oldu benim için. Dostlarıma güvenle hediye ediyorum.

Zeynep Hanım

İzmir

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart
MADAM BEAUTY DESTEK
Gönder